Dukascopy Bank - Europe - Forex Broker polska

Metastock® – oprogramowanie analizy technicznej

Posted on 11/07/2011 by nemesis

MetaStock® jest znanym oprogramowaniem tradingowo-inwestycyjnym wybieranym przez najlepszych. Dzięki możliwości pracy z wieloma rodzajami wskaźników oraz wbudowanych narzędzi użytkownicy owego oprogramowania otrzymują możliwość zwiększenia efektywności swoich poczynań już od pierwszego momentu użytkowania.

Wszyscy uczestnicy rynku wykorzystujący w swoich poczynaniach elementy programowania mają unikalną szansę pracy z jednym z najbardziej rozwojowych narzędzi wspomagających ich pracę. Co ciekawe nawet osoby, które nie miały nigdy styczności z pisaniem własnych wskaźników i strategii mają szansę nauczyć się przyjaznego języka dającego niesamowite możliwości.

Od pewnego czasu MetaStock® dostępny jest w ofercie sklepu TraderTeam.pl w wielu wersjach potrafiących spotkać się z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających klientów.

What Others Are Saying

 1. Axen 20/08/2011 at 14:30

  A czy jest coś podobnego ale darmowego? Żeby można było sprawdzić jak to działa i czy warte jest pieniędzy?

 2. Axen 21/08/2011 at 13:00

  Widzę, że nikt nie odpisał na moje pytanie. Nigdzie na stronie nie mogę znaleźć kontaktu do administratora/autora bloga. Chciałbym się zapytać czy mogę taki kontakt otrzymać? Miałbym parę pytań prywatnie.
  Serdecznie pozdrawiam.

 3. locus 17/07/2012 at 17:02

  Ja używałem kiedyś MetaTradera. Pozwalał pisać własne skrypty, ale trochę nieintuicyjne to było. Czy ta plaforma ma to lepiej rozwiązane?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *