Dukascopy Bank - Europe - Forex Broker polska

Metastock® – oprogramowanie analizy technicznej

Posted on 11/07/2011 by nemesis

MetaStock® jest znanym oprogramowaniem tradingowo-inwestycyjnym wybieranym przez najlepszych. Dzięki możliwości pracy z wieloma rodzajami wskaźników oraz wbudowanych narzędzi użytkownicy owego oprogramowania otrzymują możliwość zwiększenia efektywności swoich poczynań już od pierwszego momentu użytkowania.

Wszyscy uczestnicy rynku wykorzystujący w swoich poczynaniach elementy programowania mają unikalną szansę pracy z jednym z najbardziej rozwojowych narzędzi wspomagających ich pracę. Co ciekawe nawet osoby, które nie miały nigdy styczności z pisaniem własnych wskaźników i strategii mają szansę nauczyć się przyjaznego języka dającego niesamowite możliwości.

Od pewnego czasu MetaStock® dostępny jest w ofercie sklepu TraderTeam.pl w wielu wersjach potrafiących spotkać się z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających klientów.

What Others Are Saying

 1. Axen 20/08/2011 at 14:30

  A czy jest coś podobnego ale darmowego? Żeby można było sprawdzić jak to działa i czy warte jest pieniędzy?

 2. Axen 21/08/2011 at 13:00

  Widzę, że nikt nie odpisał na moje pytanie. Nigdzie na stronie nie mogę znaleźć kontaktu do administratora/autora bloga. Chciałbym się zapytać czy mogę taki kontakt otrzymać? Miałbym parę pytań prywatnie.
  Serdecznie pozdrawiam.

 3. locus 17/07/2012 at 17:02

  Ja używałem kiedyś MetaTradera. Pozwalał pisać własne skrypty, ale trochę nieintuicyjne to było. Czy ta plaforma ma to lepiej rozwiązane?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *