Dukascopy Bank - Europe - Forex Broker polska

Seria artykułów z eRJot.in

Posted on 22/05/2014 by nemesis

Tym razem aż trzy wpisy z zaprzyjaźnionego bloga eRJot.in.

Relacje międzyludzkie. Jaki obrać kierunek rozwoju.

relacje międzyludzkie - rozwój osobisty

Rozwój osobisty opiera się w dużej mierze na wychodzeniu ze strefy komfortu, pokonywaniu barier, które ograniczają nasz progres. Jeżeli rzeczy, które robimy nie stanowią dla nas wyzwań, oznacza to tylko tyle, że są one na poziomie naszych bieżących kompetencji.

www.erjot.in/relacje-miedzyludzkie-jaki-obrac-kierunek-rozwoju

Algorytmy na giełdzie. Biznes przyszłości.

trading algorytmy roboting

Określenie „handel algorytmiczny” jest bardzo często używane, jako synonim dla słów „trading wysokich częstotliwości” (HFT). Tak się jednak składa, że nawet w sytuacji, kiedy HFT polegający na zawieraniu transakcji w trakcie nanosekund, będzie zawsze handlem algorytmicznym – tak nie każde użycie algorytmu w handlu będzie HFT. Temat jest ekscytujący, chociaż nie ukrywam, że pewnie bardziej dla fanatyków, takich jak ja.

www.erjot.in/algorytmy-na-gieldzie-biznes-przyszlosci

Przeramowanie emocji. Zaprogramuj się na rozwój.

przeramowanie emocji

Myśli kreują rzeczywistość. Niekiedy jednak utrudniają budowę tej rzeczywistości w jakiej akurat chcielibyśmy żyć. Nie mam tutaj na myśli rozważań rodem z klasztorów buddyjskich. Bardziej chciałbym wskazać, że bardzo często znaczenie, jakie przypisujemy pewnym zdarzeniom tworzy nasz świat. Przypisane znaczenie, a nie zdarzenia same w sobie. Przeramowanie pozwala wyjść z ograniczeń i nadać im nowy sens. Taki, który popchnie nas do przodu.

www.erjot.in/przeramowanie-emocji-zaprogramuj-sie-na-rozwoj

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *