Dukascopy Bank - Europe - Forex Broker polska

Pracowaliśmy nad tym 7 lat

Posted on 07/04/2014 by nemesis

Rozwój ludzkości oparty jest na poprawianiu, poprawianiu tego co zostało już wymyślone.

Czy nie uważasz, że nie mało efektywne byłoby, gdyby każde kolejne pokolenie musiało od nowa wynajdywać koło, wymyślać tabliczkę mnożenia czy też konstruować żarówkę?

Rozwój to proces w którym na bazie dotychczasowej wiedzy opracowywane są kolejne teorie, popychające nas jeszcze dalej w kierunku zrozumienia wszelakich procesów. Na rynku sytuacja wygląda podobnie z tym jednym wyjątkiem, że kolejne pokolenia traderów niepotrzebnie starają się wymyślać teorie od nowa, zamiast oprzeć swoją wiedzę na tym co zostało już wymyślone.

W dziedzinie tradingowej edukacji zrobiliśmy już wiele. Pracując już przeszło 7 lat nad własnym warsztatem udało nam się dojść do metody, która pozwala, abyś Ty mógł dojść do zysków szybciej, niż my!

Zastanawiasz się pewnie jak to jest możliwe. Oto odpowiedź:

  1. Skorzystaj ze zbioru materiałów Trader Team
  2. Przekonaj się o potencjale autorskiego systemu SCET (Skracanie Czasu Edukacji Tradera)

Powyższe dwa punkty wymagają wyjaśnienia.

Nie wymyślaj, przeczytaj!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że być może Ty nie jesteś w stanie poświęcić tylu lat co my na zgłębianie tematu rynków finansowych. Oczekujesz w końcu szybszych efektów. Prawda jest taka, że dostęp do naszej wiedzy rozpoczyna się od zaledwie 9,99 zł za publikację. Zgodzisz się chyba, że możesz oszczędzić sporo czasu, gdy skorzystasz z naszych materiałów?

Trader Team posiada opracowane materiały edukacyjne z zakresu:

Zamawiaj po kolei lub też wszystkie jednocześnie. Sam decyduj o szybkości działania.

Szkolenie w formule SCET

Skoro jesteśmy już zgodni co do tego, że przed położeniem swojej cegiełki należy najpierw opanować fundamenty (elementy już wymyślone) – pozwól, że zadam Ci kolejne pytanie:

Wybierasz długotrwały proces analizowania niezbędnych informacji, czy wolisz szybko poznać konkretne systemy, którymi posługujemy się od lat?

Dokładnie tak, działamy w ten sposób już od 5 lat, a kolejne 2 lata poświęciliśmy na jego sformalizowanie! Od strony ekonomicznej prowadzimy zajęcia tylko po to, aby pozwolić kapitałowi dalej pracować.

System SCET to unikalny sposób nauczania traderów, którego celem jest zwiększenie efektywności do maksimum. Oznacza to, że celem wspólnej pracy nad wykresami jest dojście do samodzielności przez uczestnika w użytkowaniu trzech potężnych systemów transakcyjnych.

Nie wierzysz, że tak się da?
Zapraszam do lektury: http://www.traderteam.pl/towar/szczegoly/70/plustrader

Wejdź i poznaj rozwiązania, które doprowadziły nas do miejsca w którym jesteśmy dzisiaj!

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *